Vitajte

na stránkach o digitálnej satelitnej technike. Tieto stránky sú určené najmä začiatočníkom ktorí majú záujem o kúpu digitálneho satelitného príjmača.

Mojím cieľom je sprostredkovať znalosti získané dlhodobým štúdiom a čítaním rôznych fór a článkov a predať ich takto ucelene ďalej. Snahou je poskytnúť prehľad o možnostiach všestranného využitia digitálneho satelitného príjmača a ukázať ako si poradiť s rôznymi nastaveniami.

Myslím si že najmä príjmače s operačným systémom linux majú výhodu oproti ostatným v tom, že sa dajú upravovať a rozširovať ich možnosti jednoduchou zmenou alebo pridaním softvéru cez FTP pripojenie. Už len prítomnosť LAN rozhrania a pripojenia do počítačovej siete poskytuje množstvo výhod od aktualizácie priamo z internetu až po prenášanie videa po sieti. Výkonnejše prístroje umožňujú hrať logické hry alebo zobrazovať aktuálne počasie z internetových stránok, ako aj zobrazovať webkamery napr. z lyžiarskych stredísk. Samozrejmosťou je prehrávanie mp3 z harddisku alebo z internetových rádií.

Tieto stránky boli vytvorené na legálnom operačnom systéme Ubuntu a pomocou voľne dostupného softvéru Gimp, Apache a PHP. Nepodporujte rozširovanie nelegálneho softvéru, neplaťte zbytočne za softvér ak existujú aj iné alternatívy!

Designed by & Copyright © 2008 Ing.Marián Zubák. All rights reserved.